Vyrobeno v Česku Ponožky přímo od výrobce - vyrobeno v Česku
Váš nákupní košík je prázdný.
Personal menu
Hledat

O nás

Vznik

Firma Benet v.o.s. byla založena v roce 1990 v Červeném Kostelci s ryze českým kapitálem a českým výrobcem zůstala až doposud. Firma se po celou svou existenci zabývala a nadále zabývá výrobou a distribucí ponožkového zboží.

Vývoj

Postupem času, s rostoucí produkcí, byla průběžně společnost rozšiřována. Nákupem pletacích strojů ANGE a DERA, českého výrobce UNIPLET Třebíč, započala výroba většího množství zboží.

V roce 1993 měla již firma tolik zakázek, že se přestěhovala do větších prostor, strojní park byl nadále rozšiřován a počet zaměstnanců rostl. V průběhu následujících let probíhala průběžná modernizace strojního parku i stylu výroby. Stroje byly nahrazovány z mechanických na elektronické.

Od roku 2002 byl strojní park kompletně vybaven moderními elektronickými stroji, které dávaly větší možnosti vzorování.

Společnost se nadále přizpůsobuje novým trendům v oblasti pohodlného nošení ponožek a jejich funkčními vlastnostmi se snaží co nejvíce přiblížit náročným zákazníkům, kteří dbají především na kvalitu.


Prezentace

Naše firma pravidelně navštěvuje výstavu Styl-Kabo Brno a SPORTLife Brno. Na stánku lze kdykoliv během výstavy nakoupit ty nejlepší produkty naší výroby za výhodnou cenu. Produkty si můžete ověřit na pohled i na dotek. Lze nakupovat jednotlivě po kusech nebo objednávat ve větším množství. Těšíme se na Vaši návštěvu.