Vyrobeno v Česku Ponožky přímo od výrobce - vyrobeno v Česku
Váš nákupní košík je prázdný.
Personal menu
Hledat

Nevíte co pod stromeček?

úterý 3. prosince 2013

Lámete si hlavu s vánočním dárkem? Chcete něco, co potěší a je zároveň praktické? Pak už nehledejte, protože ten pravý dárek jsou určitě ponožky. Věřím, že v mnoha domácnostech již přibylo k běžným tradicím jako je cukroví, lití olova a kapr na štědrovečerní večeři, také dárek v podobě ponožek. Pokud nekoupíte první ponožky na rohu u vietnamského obchodníka, ale zapřemýšlíte nad svými blízkými, věřím, že radost uděláte všem.

Sportovec tělem i duší, nebo kolo pro zábavu?

Ať tak nebo tak, každý sportovec zainvestuje do náčiní, do oblečení, do bot a často si vezme obyčejné bavlněné ponožky. Proč mu ale neudělat jeho oblíbenou činnost ještě příjemnější tím, že mu pořídíte funkční ponožky?  Pro ty, kteří se rychle zpotí, jsou nejvhodnější ponožky s odvodem potu. Ponožka odvede přebytečný pot od pokožky a váš sportovec může sportovat v pohodlí. V nabídce jsou ponožky pro cyklisty, podkolenky pro lyžaře dětské i dospělé, ponožky na tenis, nebo do kolečkových bruslí.

Pro zmrzlíky ponožky s vlnou (ovečkou)

Nejhorší zima je od nohou. Snadným řešením pro všechny zmrzlíky ve vašem okolí jsou termo ponožky. Zajištění ideální teploty má na starost podíl Merino vlny v ponožce. Ponožky samozřejmě obsahují i lycru, díky níž se ponožky dobře navlékají a následně ideálně kopírují tvar nohy.

Máte doma kravaťáka?

Pořád chodí v obleku a říkáte si, že pro něj tedy nejsou speciální potřeba? Omyl, znáte větší faux pas, než když si muž sedne a vyleze mu z nohavice chlupatá noha? Tomuto problému snadno předejde, když mu koupíte manažerské ponožky, které jsou zvýšené tak, aby chlupy ven nelezly. Navíc jsou ponožky v antibakteriální úpravě. Antibakteriální úprava hubí nežádoucí bakterie a tím zabraňuje zápachu nohou.

Pro mrňouse s obrázkem

Vzteká se každé ráno vaše dítko s tím, že tyhle ponožky ne? Nakupte mu ponožky s obrázkem, ať si sám vybere, s kým dnes půjde do školky. Můžete pořídit ponožky na zimu s froté, nebo na léto slabé. Pokud máte problémy s nandáváním ponožek, vyberte ty, které obsahují lycru, velmi snadno se navlékají.

Co pro babičku a dědečka?

Mají vaše prarodiče problémy s napuchlými nohami? Super dárek, který ocení a určitě vám ho nevrátí, jsou ponožky se zdravotním lemem. Jsou to ponožky, které mají velmi jemnou gumičku a lem je široký takže netlačí. Opět jsou klasické bavlněné, nebo v antibakteriální úpravě nebo dokonce termo s ovčí vlnou.

Jak vidíte, stačí se jen na chvilku zastavit a popřemýšlet o svých blízkých a hned budete mít krásný dárek, který všem udělá velkou radost!

Vložte svůj komentář
*
*
Pouze registrovaní uživatelé mohou vložit komentář.