Vyrobeno v Česku Ponožky přímo od výrobce - vyrobeno v Česku
Váš nákupní košík je prázdný.
Personal menu
Hledat

Novoroční předsevzetí

středa 1. ledna 2014

 

                                                                                                                                                                                                                

Novoroční předsevzetí

Byly pro vás vánoční svátky náročné? Salát, cukroví, řízek, kachna a stále dokola, až jste upadli k pohádkám na gauč? Od 1.1.2014 hubnu, začnu sportovat, budu se hýbat… nepřetržitě si to opakujete? My vám rádi pomůžeme, aby pro vás byl sport pohodlnější.

Když už jste došli tak daleko, že jste se odhodlali k nějakému sportu, nezapomeňte si také pořídit kvalitní ponožky. Každý hledá něco jiného, ale my věříme, že si u nás najde každý to pravé. Když už si koupíte permanentku do fitka, kupte si i ponožky. Ideální variantou jsou ponožky s antibakteriálním vláknem a odvodem potu. Nejenže zajistí pohodlí při sportu, ale také zajistí to, aby vaši kolegové v šatně nepadli, až si sundáte boty.

Nebaví vás cvičit v zavřené místnosti, jste vášnivý cyklista? I pro vás máme speciální cyklo ponožky. Vybere si každý. Cyklo ponožky máme v letním (tenkém) provedení, nebo s froté pro drsnější zimní podmínky. Ponožky mají funkci odvodu potu, mají také zesílenou patu a špičku pro vyšší odolnost.

Letošní zima příliš v našich krajinách nepřeje lyžování. Někteří  z Vás ale vyrazíte jinam, kde je více sněhu. Nezapomeňte si do nových (i starých) lyžáků koupit lyžařské podkolenky. V podkolenkách je použito vlákno Coolmax a vlna, společně zajištují dokonalý odvod potu a ideální teplotní pohodlí pro vaši nohu.

U nás nezapomínáme ani na fotbalisty. V nabídce najdete širokou škálu pro malé i velké fotbalisty. Ke každému dresu, najdete určitě odpovídající barvu. A pokud máte celý tým, bylo by určitě super mít fotbalové štulpny s vaším týmovým znakem. Rádi pro vás uděláme cenou nabídku.

V případě, že fandíte spíše procházkám, tak i pro vás máme bezva tip na outdorové ponožky. Funkční ponožky odvádějí pot, mají také bandáž zabraňující otlaku lýtka. Díky tomu, že používáme lycru, ponožky výborně sedí na noze a nikde vás v botě netlačí. Samozřejmě, ale musíte mít správnou velikost. Návod jak zjistit svoji velikost najdete zde.