Vyrobeno v Česku Ponožky přímo od výrobce - vyrobeno v Česku
Váš nákupní košík je prázdný.
Personal menu
Hledat

Vánoční dárek – jedině ponožky!

středa 30. listopadu 2016

Vánoční dárek – jedině ponožky!

Většina z nás se snaží být s dárky pod stromečkem originální. Ale na druhou stranu co si budeme povídat, většina z nás miluje tradice…cukroví, kapr, řízek, bramborový salát, bez Popelky v televizi ... to by snad ani nebyly Vánoce. Klasickým dárkem jsou rozhodně ponožky. Ano, přiznávám, je to sice měkký dárek a u dětí si asi moc velké obliby nezíská, ale starší členy rodiny vždy potěší.

 

 

Jaké ponožky pro koho?

Důležité je vybrat správné ponožky. Každý dárek vybíráte s tím, že nad člověkem přemýšlíte. Co by mu udělalo radost, jaké má koníčky, jaké má potřeby. Stejně je to u ponožek. První věc, kterou byste měli aspoň tušit  - je velikost. Buď vlezete do šuplíku a jednoduše změříte velikost v cm, nebo to musíte odhadnout. Vzhledem k tomu, že dnes je ve většině ponožek elasten (ponožky mají rozpětí 2 až 3 velikosti) tak to by bylo, abyste to neodhadli :)

Dárek pro lyžaře, snowboardistu?

Pro zimní radovánky doporučujeme jednoznačně  Coolmax podkolenky, protože co horšího se může stát, než že je zima od nohou? Podkolenky jsou vhodné jak na běžné nošení, tak na sport. Mají termoizolační vlastnosti, odvádějí pot a jsou v antibakteriální úpravě.

Dárek pro babičku a dědečka?

Starší lidé většinou mají problém s otékajícími kotníky, a proto je vhodné zvolit ponožky se zdravotním lemem. Ideální je, když ponožky obsahuji i elasten, protože se výborně přizpůsobí noze a nepadají. A pokud je babičce zima, není problém, objednejte zdravotní termo ponožky.

Ponožky pro tatínka manažera?

Jistě všichni známe pravidlo - pokud jsi v obleku - neměla by ti koukat holá noha. Dobře, poslední dobou jsou vidět i holé nohy bez ponožek úplně :). Ale pokud váš muž ctí toto pravidlo jsou ideální vysoké manažerské ponožky, které jsou v antibakteriální úpravě. Díky kombinaci materiálu a speciálních vlastností zajistí pohodlí po celý den.

Maminka chce ponožky do kozaček?

Hledáte ponožky, které jsou na chodidle zateplené, nejsou vysoké a jsou úžasně pohodlné? Tak potom hledejte bambusové ponožky. Bambus má úžasné vlastnosti, sám o sobě antibakteriální a antialergenní a je neuvěřitelně příjemný :).

A stejně i děti potřebují ponožky!

Potřebuje dětské ponožky s obrázky? Není problém, stačí si vybrat. Hledáte dětské antibakteriální podkolenky? Jsou ideální na zimní měsíce, zajišťují dokonalý odvod potu, jsou v antibakteriální úpravě, dobře se navlékají. Vaše děti je budou milovat. Nebo máte doma fotbalistu? Co mu koupit štulpny?

Ponožky pro domácí mazlíčky?

No navrhuji použít staré, děravé – vycpat je a udělat jim hračku :).